IKT

Osalemine "Robotex2017" võistluses

Robotex on Euroopa suurim robootikasündmus, mis toimub koostöös Tallinna Tehnikaülikooli ja Tartu Ülikooliga. Tegemist on tehnoloogiaalase kogupereüritusega, kus on tegevusi nii igas vanuses võistlejale, pealtvaatajale kui ka lihtsalt huvilisele. Kolme päeva jooksul saavad Robotexi külastajad osa rahvusvahelisest robotivõistlusest, tehnoloogianäitusest, konverentsist ja töötubadest.

Osalemine "Hour Of Code" projekti raamis

4.-10. detsembril toimuvad KoodiTunnid koolides üle kogu maailma!

KoodiTunni nädal toob inimesed üle maailma koodikirjutamist proovima. Et Eestis jätkuks ka tulevikus särasilmseid programeerijaid ja insenere innustame rahvusvahelise KoodiTunni nädala jooksul kõiki koole oma õpilastega tund aega koodi kirjutamist proovima.

KoodiTund on hea võimalus töötajate ja kolleegidega üheskoos toredalt aega veeta ja õppida uusi teadmisi, sest programmeerimisega ei ole kunagi liiga hilja tutvust teha. KoodiTunni korraldamine oma asutuses ei eelda IT-alaseid süvateadmisi. 

Projekt "Mina olen multiplikator"

Projektis „Ma olen multiplikator“, õpetajad koos lastega loovad multikaid, kus juutustavad oma muinasjutte. Tundides lapsed omandavad meetodeid töötamiseks fotoaparaadiga, mobiiltelefoni kaameraga, dokument-kaameraga. Lõpus monteerib õpetaja kokku multifilmi fotodest Movie Maker programmis.PROJEKT "ROBOOTID JA LAPSED" ETWINNING PLATFORMIS


eTwinning annab õpetajatele suurepärase võimaluse üksteiselt õppida ja omavahel häid kogemusi jagada. eTwinning toimib kui suhtlusvõrgustik, mis koondab endas õpetajaid üle Euroopa.

Projekti eesmärk on omandada praktilisi oskusi elektroonikas, mehaanikas, mehatroonika projekti juhtimises, disainis ning meeskonnatöös. Projekt toimub intensiivse meeskonnatöö vormis, kus tuleb koostada robootikaalane projekt (mäng või tegevus). Robootika tegeleb praktiliste igapäevaelus ettetulevate probleemide ja ülesannete lahendamisega robootiliste mudelite loomise kaudu.
Комментариев нет:

Отправить комментарий